Krūmkirta

Krūmkirta buvo įsteigta 2017 metais. Mūsų komanda yra patyrusi ir kvalifikuota. Naudojame tik aukščiausios kokybės įrankius, todėl užtikriname maksimalų efektyvumą ir saugumą. Per šiuos metus sutvarkėme ne vieną lauką, mišką ar kita aplinką, įvykdėme daug naujų projektų po kurių klientai buvo patenkinti darbo rezultatu.

Mes ne tik padedam sutvarkyti klientų apaugusius krūmais laukus, bet ir nukristas atliekas paverčiame biokuru.

KAS YRA APLEISTŲ SKLYPŲ VALYMAS?

Apleistų sklypų valymas tai sumedėjusiais augalais apaugusio žemės ūkio paskirties sklypo valymas (krūmų kirtimas, medžių kirtimas). Mes išpjauname sklype augančius nereikalingus medžius bei krūmus, juos susmulkiname ir paverčiame biokuru.

KUR ATLIEKAME KIRTIMO PASLAUGAS?

Krūmų kirtimas yra atliekamas visoje Lietuvoje.

KODĖL VERTA SUTVARKYTI APAUGUSĮ SKLYPĄ?

Jeigų jūsų sklypas yra apaugęs, didelė tikimybė, jog jūsų sklypas yra rodomas kaip apleistas atvirų duomenų platformose. Už apleistą žemės ūkio paskirties sklypą yra skiriamos piniginės baudos. Gavus tokią baudą jums ne tik teks susimokėti, bet ir susitvarkyti apleistą teritoriją.

Nukirstą žaliavą mes pasiemame nemokamai, o už ypač apaugusius laukus SUMOKAME JUMS. Tai puiki galimybė užsidirbti iš savo apaugusio sklypo. Jūs ne tik turėsite sutvarkytą plotą, bet ir gausite PAJAMŲ ateities darbams vykdyti!

https://krumkirta.lt/Įrašo gairės: #apleistų sklypų valymas #krūmų kirtimas

<