Maisto papildai sportui. Proteinas, BCAA, Kreatinas.

Maisto papildai sportui. Proteinas, BCAA, Kreatinas.

Ieškote kokybiškų maisto papildų? Tik aukščiausia kokybė: proteinas, kreatinas, bcaa, glutaminas. Jums siūlome žinomiausių gamintojų, aukščiausios kokybės papildus. Swedish Supplements, Biotech Usa, Bsn, Contolled labs, Gaspari Nutrition, Optimum Nutrition, Scitec Nutrition, Universal ir kitų firmų produktus žemiausiomis kainomis Lietuvoje. Profesionalūs konsultantai suteiks pilną informaciją, kaip ir kokius maisto papildus naudoti, kad pasiektumėte geriausią rezultatą.

Papildai sportui, specilizuota parduotuvė Klaipėdoje, Kulių vartų g. 5, konsultuojame mitybos klausimais, sudarinėjame individualius mitybos planus bei treniruočių programas, stebime bei padedame siekti užsibrėžtų tikslų. Kodėl verta rinktis Mus? Mūsų komandai sportas - gyvenimo būdas.

Mes sporto ir sveikatingumo srityje dirbame daug metų, tad esame sukaupę nemažą patirtį. Mes laikomės nuomonės, kad visi esame skirtingi, tad visada atsižvelgiame į šį kriterijų dirbdami su savo klientais. Pasirinkdami Mus visuomet gausite profesionalią konsultaciją, o tai leis Jums lengviau, bei su mažiausiomis pastangomis pasiekti savo užsibrėžtų tikslų. Tikimės malonaus bendradarbiavimo. Mes internete https://asmeninistreneris.ltĮrašo gairės: #aakg #bcaa #hmb #kreatinas #maisto papildai #papildai sportui #proteinas

< >