Metalinės tvoralentės

Metalinės tvoralentės

Mes galime pagaminti ir sumontuoti tvorą pagal Jūsų individualius poreikius ir norus. „Stogų linijoje“ gaminamos ir montuojamos tvoros yra lengvo ir paprasto stiliaus, tinkančios kiekvienoje aplinkoje ar sklype.

Pagrindiniai mūsų montuojamų tvorų privalumai – žema tvoros kaina ir nepaprastai lengva konstrukcija. Dėl šių priežasčių tvoros tvėrimas ir tvorų įrengimas Jums kainuos nebrangiai, o labai pagražinta teritorija ir aplinka galėsite mėgautis netrukus po užsakymo. „Stogų linijos“ tvorų sistemos yra gaminamos iš dvipusės nudažytos skardos su omega profiliu.

5. Metalinės vertikalių tvoralenčių tvoros – ilgaamžiškos, universalios ir patrauklios. Šio tipo tvorai nereikalinga ypatinga priežiūra, todėl ji patiks užimtiems ir neturintiems laiko jos priežiūrai. Tvoros aukštis, tankumas ir spalva priklausys nuo jūsų poreikių.

Tvoralenčių plotis 12 cm, o ilgį galite pasirinkti pagal savo poreikius – nuo 0,5 m. iki 1,80 m. Galimos įvairios spalvos, tačiau populiariausios – ruda, pilka ir medžio imitacija.

http://www.stogulinija.lt/Įrašo gairės: #prekyba statybinėmis medžiagomis #skardos lankstymas #Stogų dengimas

< >