videoplus.lt uždarbis internetu

videoplus.lt uždarbis internetu

Sveiki,

Norime praplėsti savo bendruomenės ratą ir pristatyti nemokamas reklamos paslaugas ir uždarbį internetu.

Kuriame internetinę svetainę https://videoplus.lt/ skirtą lietuvių auditorijai. Internetinės svetainės lankytojai – YouTube vartotojai ir žiūrovai.

Kviečiame prisijungti kaip vieniems iš pirmųjų vartotojų, kurių kanalai būtų reklamuojami mūsų svetainėje.
Kaip veiktų nemokama reklama?

Visi registruoti svetainės vartotojai gali talpinti YouTube nuorodas ir dalintis savo sukurta vaizdo medžiaga.
Yra papildoma galimybė apriboti vaizdo turinį nerodant jo neregistruotiems vartotojams.
Svetainė yra koduojama SSL sertifikatu. Vizualiai tai galite matyti https:// skiriasi nuo http:// Todėl saugumas yra užtikrinamas ir svetainė yra apsaugota bei apdrausta. Tai yra papildoma apsauga norint išvengti vartotojų duomenų nutekėjimo.

Vienas iš šios sistemos pliusų naujiems YouTube kanalams – lengvesnė pradžia dalinantis savo kuriamais YouTube video. Įkeltą vaizdo medžiagą į YouTube iš karto galima pasidalinti mūsų sistemoje ir laukti naujų įvertinimų, atsiliepimų bei sekėjų.

Jau esamų YouTube kanalų pliusas naudojantis šia sistema – naujų žiūrovų pritraukimas. Žiūrint video YouTube sistemoje Jūsų video tiesiog paskęsta tarp kitų rekomenduojamų tokio pobūdžio kanalų. Mūsų sistemoje viskas dar šviežia ir rasti patrauklų YouTube kanalą yra paprasčiau.

Svetainė jau buvo startavusi 2013 metais kaip YouTube Subnetwork. Lankytojai galėjo registruotis svetainėje naudodami savo YouTube paskyrą ir užsidirbti tiesiogiai iš YouTube. Norint plėsti lietuvių bendruomenę YouTube tinkle ir pritraukti daugiau vartotojų buvo organizuojami konkursai ir dalinami prizai iš rėmėjų. Išlikusią istoriją galima rasti mūsų senojoje Facebook paskyroje http://fb.com/VideoPlus.lt/

Visi kanalai buvo gana maži ir neatitiko naujų reikalavimų. Pasikeitus YouTube politikai ir sąlygoms viskas buvo nutraukta. YouTube nutraukus sutartis su kanalais projektas nustojo vykdyti veiklą.

Norime įdiegti kelias sistemas kaip papildomą motyvaciją naudotis mūsų svetaine:

1. Apmokėjimas už peržiūras mūsų svetainėje.

Registruoti vartotojai gautų išmokas už peržiūras mūsų sistemoje.

Dar vienas variantas:

Pakvietimų sistema
Visi registruoti vartotojai turi galimybę kviesti naujus narius į VideoPlus.lt platformą.
Registruoti sistemos vartotojai turi galimybę kviesti naujus narius į mūsų svetainę naudodami pakvietimo nuorodą esančią vartotojo nustatymuose. Prisijungus > profilis > nustatymai > pakvietimo nuoroda
Aktyvavus registruotą vartotoją elektroniu parašu, VideoPlus.lt platformoje šalia vartotojo vardo bus "0". Tai reiškia, kad vartotojas turi sulaukti saugos patvirtinimo. Vartotojas pilnai aktyvuojamas po to, kai naudojant pakvietimo nuorodą pakviestas bent vienas narys. Pakviestas narys gali būti ir pats vartotojas.

Koks tikslas kviesti naujus narius?
Visi vartotojai kviečiantys narius gali užsidirbti. Pakvietę 100 narių uždirbsite 1€. Minimali suma išmokama surinkus 10€. Pinigai išmokami tik 18 metų sulaukusiems asmenims. Sukčiavimo atveju vartotojas blokuojamas. Surinkę 1000 pakvietimų susisiekite su mumis ir Jums sumokėsime.
Pakvietimų galimybė: Nuorodos patalpinimas Facebook gruopėse su 20-30 tūkstančių vartotojų. 2/3 kartus per dieną patalpinant šią nuorodą galima surinti 10-14 tūkstančių peržiūrų. Talpinant keliose grupėse - proporcingai daugiau. 400 paspaudimų iš 14000 peržiūrų, jau 4€. 20 grupių po 4 € į dieną 80€. Na reikia žiūrėti į grupių auditoriją. Yra ir kitų reklamos būdų.

Kiek pakviesta vartotojų?
Norėdami sužinoti, kiek vartotojų pakviesta galite matyti https://videoplus.lt/index.php/lt/pakvietimai puslapio viršuje "Peržiūrėti statistiką". Statistika rodoma tik patvirtintiems vartotojams pagal IP adresą iš kurio registravotės.Įrašo gairės: #pinigai youtube #reklama youtube #uždarbis internetu #uždarbis youtube #vaizdeliai #video #video kanalas #YouTube #youtube kanalas #youtube pinigai #youtube reklama #youtube tinklas

< >