uab inoresta

Jums svarbu, kad tinkavimas būtų atliktas kokybiškai? Ieškote sprendimų, kurie galėtų geriausiai pateisinti Jūsų turimus lūkesčius? Norite, kad sienų tinkavimas būtų patikėtas kvalifikuotiems, savo darbą puikiai išmanantiems specialistams? Rinkitės profesionaliai atliekamus tinkavimo darbus, kuriems naudojami gipsiniai ir cementiniai-kalkiniai skiediniai.

Kodėl verta rinktis gipsinį tinką?

Gipsinis tinko skiedinys yra dažniausiai pasirenkamas dėl tokių savybių kaip plastiškumas, patogus sienų dengimas ir greitas džiūvimas. Pastarasis leidžia nedelsiant imtis kitų reikalingų vidaus patalpų remonto darbų. Gipsinis tinkas taip pat pasižymi patalpų mikroklimato reguliavimo savybe. Tai reiškia, kad ši medžiaga greitai išgarina įsigėrusią drėgmę bei išlaiko atsparumą išoriniam trumpalaikiam drėgmės poveikiui.

Svarbu pažymėti, kad gipsinis tinko skiedinys yra gaminamas naudojant natūralias medžiagas, todėl yra saugus naudoti specialistams ir nekenksmingas vėliau patalpose laiką leisiantiems žmonėms. Galiausiai ši medžiaga pasirenkama siekiant patalpoms suteikti išskirtinės estetikos pojūtį. Naudojant gipsinį tinką suformuojamos itin lygus sienų paviršius.

Kada pravartu naudoti cementinį-kalkinį tinką?

Cementinį-kalkinį tinką patartina rinktis tais atvejais, kai vidaus sienoms dengti arba lyginti reikalingi storesni tinko sluoksniai, norima užpildyti plyšius ir pan. Taip pat ši, pralaidumu vandens garams pasižyminti, medžiaga naudojama patalpoms, kurioms būdingas nuolatinis drėgmės poveikis. Pavyzdžiui, dušams, sanitariniams mazgams, baseinams ir kt. Cementinis-kalkinis tinko skiedinys dažnai pasirenkamas tuomet, kai yra vykdomas mechanizuotas sienų tinkavimas arba rankinis būdas.

Jeigu nesate tikri, kurį iš aukščiau paminėtų variantų rinktis, kreipkitės!
Jūsų atvejį įvertinsime individualiai ir parinksime geriausią sprendimą. Tinkavimo darbus atliksime mechanizuotu būdu, naudodami visame pasaulyje vertinamų gamintojų – Knauf, Weber, Ejot ir kt. – medžiagas. Todėl galėsite džiaugtis greitai ir kokybiškai atliktais darbais net jeigu ir atliekamų darbų apimtis yra didelė.

Domina darbų atlikimo kaina ir artimiausia data, kada galėtume pradėti darbus? Susisiekite telefonu: +370 605 16076

Https://inoresta.ltĮrašo gairės: #tinkavimas tinkas tinkavimo darbai inoresta

< >